Reklama
štvrtok, 29 november 2018 11:44

V Martine sa opäť uskutoční akcia Deti na hokej

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
V Martine sa opäť uskutoční akcia Deti na hokej V Martine sa opäť uskutoční akcia Deti na hokej

Slovenský zväz ľadového hokeja v spolupráci s MHK Martin a MHA Martin organizuje opäť po roku obľúbené podujatie Deti na hokej.

Podujatie je určené pre deti vo veku 5 – 10 rokov a ich rodičov. Uskutoční sa 30. novembra 2018 na Zimnom štadióne v Martine, so začiatkom o 16:30 hod. Tešiť sa môžete na špeciálneho hosťa, vĺčika Gooolyho. Deti si z podujatia odnesú okrem zážitkov aj hokejový zošit, diplom a pripravené sú aj krásne darčeky. 

 

Veríme, že akcia Deti na hokej priláka na zimný štadión čo najviac detí a klubu sa tak podarí vytvoriť príjemnú rodinnú atmosféru. Aj vďaka týmto aktivitám sa možno podarí rozšíriť našu hokejovú rodinu o nové deti a neskôr hráčov, pretože aj to je jedno z našich dlhodobých snažení,“ informuje Igor Pĺž, PR manažér HK Martin a marketingový poradca MHA Martin.

 

V Martine sa uskutoční v poradí 3. ročník tohto podujatia. „Každým rokom záujem stúpa, čo nás teší. Aj tento rok si deti užijú na ľade veľa zábavy, spoločne s maskotom, trénermi a ďalšími rovesníkmi. Pripravené sú rôzne súťaže, aktivity a aj malé občerstvenie a darček. Hlavným cieľom je zoznámiť deti s ľadom, korčuľovaním a vzbudiť v nich záujem o pohyb na ľade a hokej. Veríme, že si v piatok nájde cestu na zimný štadión čo najviac detí so svojimi rodičmi. Všetci sa spoločne tešíme na toto podujatie,“ dodáva Tomáš Pšenka, podpredseda MHA Martin.

 

Deti, ktoré nemajú korčule, si ich môžu zapožičať priamo na zimnom štadióne. Vstup na podujatie je zdarma.

Tlačová správa

Oficiálna tlačová správa, redakcia nezodpovedá za jej obsah.

Súvisiace články podľa značky

Doprava v regióne