sobota, 12 január 2019 23:45

Martin otvára komisie aj pre svojich obyvateľov Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(12 hlasov)
Martin otvára komisie aj pre svojich obyvateľov Martin otvára komisie aj pre svojich obyvateľov Foto: METRO
Záleží Vám na rozvoji mesta Martin? Ste odborníkom a myslíte si, že by ste mali mať slovo pri prijímaní kľúčových dokumentov mesta? Máte nápady, na ktoré by sa v meste nemalo zabudnúť? Primátor mesta Martin Ján Danko vyzýva všetkých, ktorí majú záujem, aby sa stali členmi komisií primátora.
 
Rozhodovanie o budúcom rozvoji mesta je najzásadnejšou úlohou jeho vedenia. Primátor mesta Martin Ján Danko preto vyzýva všetkých aktívnych Martinčanov, aby sa na ňom podieľali. „Práve obyvatelia nášho mesta najlepšie poznajú problémy, ktoré je nevyhnutné okamžite riešiť. Sú medzi nimi odborníci, ktorí síce nechcú byť súčasťou zastupiteľstva, ale záleží im na efektívnych a dobrých riešeniach a majú množstvo nápadov na zlepšenie života v meste. Práve ich by som veľmi rád oslovil, aby sa stali členmi komisií primátora, ktoré budú takmer presne kopírovať komisie zriadené mestským zastupiteľstvom,“ vysvetlil Ján Danko. 
 
 
Záujemcovia sa môžu prihlásiť do nasledujúcich komisií: 
 
Komisia primátora mesta pre Smart City
Komisia primátora mesta pre ekonomické záležitosti
Komisia primátora mesta pre legislatívu, územné plánovanie a výstavbu 
Komisia primátora mesta pre kultúru 
Komisia primátora mesta pre školstvo, vzdelávanie a mládež 
Komisia primátora mesta pre sociálno-zdravotnú oblasť 
Komisia primátora mesta pre životné prostredie, verejný poriadok a požiarnu ochranu 
Komisia primátora mesta pre šport 
Komisia primátora mesta pre regionálny rozvoj a cestovný ruch 
Komisia primátora mesta pre energetiku
 
Každý z nás sa na dianie v meste pozerá iným – unikátnym pohľadom a myslím, že práve z radov aktívnych Martinčanov môže prísť množstvo dobrých podnetov a nápadov, ktoré Martinu vdýchnu nový život,“ dodal martinský primátor. Záujemcovia o členstvo v jednotlivých komisiách sa môžu prihlásiť do 31. januára 2019 zaslaním svojho mena, telefonického a e-mailového kontaktu spolu s krátkym odôvodnením prečo majú záujem o členstvo na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Ďaľšie informácie

  • Reklama: Reklama
Mesto Martin

Tlačová správa

www.martin.sk

Reklama

Doprava v regióne