Reklama
streda, 19 jún 2019 20:47

Martinské hole ponúkajú jedinečný adrenalínový produkt cestovného ruchu

Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)
Martinské hole ponúkajú jedinečný adrenalínový produkt cestovného ruchu Martinské hole ponúkajú jedinečný adrenalínový produkt cestovného ruchu

V Turci sa podarilo vytvoriť jedinečný adrenalínový projekt: prepojenie dvoch adrenalínových športových aktivít, ktoré na seba nadväzujú. Spoločnosť FATRA SKI začala od 1. júna letnú sezónu zjazdu na terénnych kolobežkách z Martinských holí. Spolu s výstupom Ferratou HZS z Martina na Martinské hole je vytvorený ucelený produkt, jedinečný na celom Slovensku.

V júni bude služba k dispozícii cez víkendy, resp. podľa požiadaviek aj v týždni. Cez prázdniny v júli a auguste bude k dispozícii denne, v septembri do 15.9.2019 opäť cez víkendy a na dopyt pre skupiny aj v týždni. Cena za zjazd je 15 EUR/osobu.

 

 

Projekty Ferraty HZS a zjazdu na kolobežkách sú podporované oblastnou organizáciou cestovného ruchu TURIEC-KREMNICKO, ktorá  podporí v letnej sezóne aj niekoľko úspešných kultúrno-spoločenských podujatí, napríklad: Turčianske medobranie a vodosláva v obci Necpaly, či Mošovský jarmok, alebo Kremnický festival jazzu – Kremnická Jazzda, “ dodáva Ing. Dalibor Steindl. Oblastná organizácia cestovného ruchu Turiec-Kremnicko vidí potenciál v rozvoji cestovného ruchu aj spájaní takýchto aktivít do ucelených produktov cestovného ruchu.

Tlačová správa

Oficiálna tlačová správa, redakcia nezodpovedá za jej obsah.