Vytlačiť túto stránku
utorok, 10 marec 2020 14:27

Tulip Center Martin reaguje na koronavírus súborom hygienických opatrení Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(9 hlasov)
Tulip Center Martin reaguje na koronavírus súborom hygienických opatrení Tulip Center Martin reaguje na koronavírus súborom hygienických opatrení

Obchodné centrum Tulip v Martine prijíma nadštandardné opatrenia pre zvýšenú ochranu pred ochorením COVID-19. Na ochranu návštevníkov aj pracovníkov centra zavádza zvýšenú dezinfekciu priestorov.

"Vnútorné spoločné priestory vrátane podláh sú udržiavané a dezinfikované niekoľkonásobne viac krát ako je bežný štandard, platí to aj pre detské kútiky, šatne, toalety, výťahy a madlá. Na najfrekventovanejších miestach pribudli držiaky na samostatnú dezinfekciu rúk a zvýšenú pozornosť venujeme aj klimatizácii a vzduchovým clonám nad vchodmi do obchodného centra. Na toaletách pribudli informačné grafiky a pokyny ako si chrániť zdravie. Vzhľadom na rozhodnutie vydané Úradom verejného zdravotníctva SR sme plánované podujatia na mesiac marec zrušili a budeme ich realizovať v náhradných termínoch," informuje riaditeľka OC Tulip Dana Petrášková.

 

V tejto súvislosti v rámci preventívneho opatrenia na predchádzanie šíreniu prenosného ochorenia COVID-19 zatvára dočasne svoje sály aj multikino Cinemax a to od 10.3. do 23.3.2020. Obchodné centrum TULIP žiada návštevníkov o zodpovedný a ohľaduplný prístup, zároveň ale dodáva, že jeho ostatné prevádzky ostávajú pre verejnosť otvorené. O akýchkoľvek zmenách bude návštevníkov včas informovať.

 

Tlačová správa

Oficiálna tlačová správa, redakcia nezodpovedá za jej obsah.

Najnovšie články od autora: Tlačová správa

Súvisiace články podľa značky