streda, 20 január 2021 14:29

Prihláste sa na testovanie aplikáciou Bookio! Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(7 hlasov)
Prihláste sa na testovanie aplikáciou Bookio! Prihláste sa na testovanie aplikáciou Bookio! Foto: METRO

Martin (20.1.2021) – Mesto Martin pre účely skríningového testovania na COVID-19 bude využívať aplikáciu Bookio, prostredníctvom ktorej sa rýchlo a ľahko prihlásite na miesto a čas, ktorý vám vyhovuje.

Mesto Martin v sobotu 23. januára a v nedeľu 24. januára 2021 zabezpečí otvorenie 44 dočasných testovacích miest, aby sa na prítomnosť ochorenia COVID – 19 mohli otestovať všetci, ktorí prejavia záujem. „Uvedomujeme si, že testovanie v zime je rozhodne iné ako novembrové, a preto sa ho snažíme Martinčanom a všetkým, ktorí sa v Martine budú chcieť testovať čo najviac uľahčiť. V každej mestskej časti bude niekoľko testovacích miest, prevažne v interiéri a objednávanie bude realizované prostredníctvom aplikácie Bookio, ktorú spolu s podrobným návodom na prihlásenie nájdete na webovej stránke mesta,“ priblížil primátor mesta Martin Ján Danko.

 

V aplikácii je možné zvoliť konkrétne miesto, odberný tím a čas

 

„Samozrejme, otestovať sa budú môcť aj záujemcovia, ktorí nemajú v Martine trvalý pobyt a to aj v prípade, že nebudú nahlásení prostredníctvom aplikácie. V takomto prípade však musia rátať s tým, že objednaní klienti budú uprednostnení,“ doplnila hovorkyňa mesta Martin Zuzana Kalmanová. Aplikácia bude zverejnená od stredy 20. januára 2021 a prihlasovanie bude otvorené do piatku 22. januára 20:00 hod.

 

Registráciu nájdete na nasledujúcom odkaze: http://bit.ly/3qzDX3S 

Mesto Martin

Tlačová správa

www.martin.sk