piatok, 12 február 2021 13:32

Vychutnať si živé koncerty v Barmuseu môžete opäť z pohodlia svojej obývačky

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Vychutnať si živé koncerty v Barmuseu môžete opäť z pohodlia svojej obývačky Vychutnať si živé koncerty v Barmuseu môžete opäť z pohodlia svojej obývačky

Kultúrne centrum Museum v Martine prináša všetkým fanúšikom muziky živé prenosy z koncertov, ktoré si môžu vychutnať v papučiach z pohodlia domova. Sledovať sa dajú cez počítače, tablety, smartfóny či dokonca televízory – stačí len pripojenie na internet.

Barmuseum disponuje profesionálnou technikou a personálom, ktorý vás doslova vytiahne na pódium. Kamera s réžiou zachytia každý detail a zvukárovi neunikne jediný tón. Svedčia o tom doterajšie projekty, na ktorých pracovali (Facebook, YouTube). Do projektu sa môžu zapojiť aj hudobní interpreti, ktorí nemajú priestor a potrebné technické vybavenie na vysielanie. Ak chcú oprášiť svoj hudobný repertoár v profesionálnych podmienkach a potešiť nielen verných fanúšikov, stačí kontaktovať Barmuseum.

 

Kultúrne centrum Museum je kultúrno-umeleckým a umelecko-komunitným centrom mesta Martin. Návštevníkom je známe aj pod názvom Barmuseum či Musko. Ide o jediný umelecky, tvorivo a organizačne nezávislý priestor v meste, ktorý už od roku 2004 prináša najkvalitnejšie slovenské a medzinárodné umenie (hudobné, divadelné, literárne, filmové), ako aj možnosti neformálneho vzdelávania umením, otvorené diskusie na aktuálne spoločenské témy či besedy o súčasnom umení.

 

Kompletný program podujatí ako aj kontaktné informácie možno nájsť na stránke www.barmuseum.eu.

Tlačová správa

Oficiálna tlačová správa, redakcia nezodpovedá za jej obsah.