utorok, 23 marec 2021 13:39

Dajte s nami Turcu novú tvár! Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(5 hlasov)
Dajte s nami Turcu novú tvár! Dajte s nami Turcu novú tvár!

Mesto Martin a Turisticko-informačná kancelária mesta Martin hľadajú profesionálnych alebo amatérskych grafikov, ktorí vytvoria nové logo pre náš región. Svoje návrhy môžete zasielať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. do 6. apríla 2021.

Vedenie mesta Martin minulý týždeň oznámilo zmeny v komunikačnej a grafickej koncepcii mesta, na ktoré sa môžu obyvatelia a návštevníci mesta tešiť už onedlho. Prvým krokom novej koncepcie je vytvoriť novú vizuálnu identitu pre región Turiec.

 

Žijeme v nádhernej Turčianskej záhradke, ktorá si určite zaslúži kvalitnú prezentáciu. Som presvedčený, že obyvatelia nášho mesta presne vedia, čo je na nej najkrajšie a najcennejšie. Preto sme sa rozhodli, že práve im dáme možnosť ukázať nám to. Radi by sme oslovili všetkých – profesionálnych aj amatérskych grafikov, aby nám pomohli nájsť novú tvár Turca a vytvoriť logo k heslu „Zaži Turiec“ ,“ vysvetlil primátor mesta Martin Ján Danko.

 

Grafické návrhy loga, ktoré bude určené predovšetkým na webovú prezentáciu môžete zasielať do 6. apríla 2021 na e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Z doručených návrhov postúpi niekoľko do užšieho výberu, v ktorom rozhodne o víťazovi verejnosť. Kampaň je realizovaná bez nároku na honorár.

Mesto Martin

Tlačová správa

www.martin.sk