štvrtok, 09 december 2021 19:08

Prvým kandidátom na post primátora mesta Martin je Martin Kalnický Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(16 hlasov)
Prvým kandidátom na primátora mesta Martin je Martin Kalnický Prvým kandidátom na primátora mesta Martin je Martin Kalnický

Kandidatúru v komunálnych voľbách ohlásil na post primátora mesta Martin ako prvý nezávislý občiansky kandidát, známy martinský športovec, manažér a komunálny politik Martin Kalnický.

Martin Kalnický sa rozhodol kandidovať na post primátora mesta Martin po mnohých rokoch aktívnej športovej aj manažérskej činnosti a viac ako desaťročnej práci v komunálnej politike. Základné body svojho programu predstaví v januári a plánuje viesť nekonfliktnú a konštruktívnu kampaň.

 

"Som si plne vedomý, že práca primátora je mimoriadne zodpovedná. Je veľmi náročná na nasadenie, vytrvalosť, a manažérske schopnosti. No tak šport, ako aj podnikanie a rodina ma naučili, že zodpovedný prístup vedie k výsledkom. Chcel by som, aby Martinčania opäť nadobudli pocit hrdosti na svoje mesto, pretože aj to je úloha primátora: budovať potenciál a sebavedomie mesta a jeho obyvateľov. Pozývam k spolupráci všetkých, ktorí majú naše mesto radi a záleží im na ňom. Každý z nás môže urobiť Martin krajším a lepším mestom. Mestom, na ktoré budeme právom hrdí a bude sa nám v ňom dobre žiť," hovorí Kalnický v oficiálnom príhovore.

 

Vypočujte si príhovor Mgr. Martina Kalnického, nezávislého kandidáta na primátora mesta Martin

 

Ďaľšie informácie

  • Reklama: Reklama
Tlačová správa

Oficiálna tlačová správa, redakcia nezodpovedá za jej obsah.