utorok, 26 apríl 2022 15:25

V stredisku Winter Park Martinky sprístupnili novú cyklonabíjačku

Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)
V stredisku Winter Park Martinky sprístupnili novú cyklonabíjačku V stredisku Winter Park Martinky sprístupnili novú cyklonabíjačku

Krajská organizácia cestovného ruchu Žilinský turistický kraj sprístupnila v spolupráci s Oblastnou organizáciou cestovného ruchu Turiec novú cyklonabíjačku na Martinských holiach. Zariadenie je pripravené nabíjať štyri bicykle súčasne, k dispozícii je aj vzduchový kompresor a rôzne servisné náradie.

Martinské hole sú obľúbenou cykloturistickou destináciou, preto nás teší, že môžeme návštevníkom pomôcť s nabitím elektrobicykla či drobným servisom. Blíži sa otvorenie letnej turistickej sezóny, kedy bude od 1. júna sprístupnený chodník Ferrata HZS, k dispozícii budú horské terénne kolobežky a našich návštevníkov čaká aj viacero zážitkových a kultúrnych podujatí,“ uviedol Ing. Peter Hudec, manažér strediska Winter Park Martinky.

 

 

Návštevníci strediska Winter Park Martinky nájdu nabíjačku v blízkosti reštaurácie Nová Ponorka. Využitie služby je bezplatné, k dispozícii sú aj rôzne nabíjacie adaptéry, ktoré vám na požiadanie vydá personál reštaurácie.

 

 

Som rád, že sa v spolupráci s KOCR Žilinský kraj podarilo osadiť druhú cyklonabíjačku v pohorí Lúčanskej Malej Fatry. Prvá bola umiestnená vo Valčianskej doline, pri hoteli Impozant, druhá je práve na Martinských holiach pri Novej Ponorke. Mesto Martin bude v rámci aktivít Oblastnej organizácie cestovného ruchu Turiec koordinovať aj umiestnenie ďalšej  nabíjačky - v centre mesta Martin. Z rozpočtu  organizácie cestovného ruchu zadovážime a umiestnime elektrickú nabíjačku pre ebajky aj v obci Necpaly. Postupne chceme takto pokryť cyklocesty v predhorí Veľkej Fatry až po Turčianske Teplice a  Turček,“ doplnil Ing. Dalibor Steindl, člen predstavenstva OOCR Turiec a poslanec Mestského zastupiteľstva v Martine.

 

Tlačová správa

Oficiálna tlačová správa, redakcia nezodpovedá za jej obsah.