pondelok, 30 máj 2022 21:12

Tanečná súťaž Capri-Sun Deep Dance League privítala tanečníkov z celého Slovenska Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)
Tanečná súťaž Capri-Sun Deep Dance League privítala tanečníkov z celého Slovenska Tanečná súťaž Capri-Sun Deep Dance League privítala tanečníkov z celého Slovenska

Posledný aprílový víkend sa v priestoroch športovej haly v Martine uskutočnil jedenásty ročník celoslovenskej tanečnej súťaže Capri-Sun Deep Dance League. Počas dvoch dní súťažilo v tanečných štýloch disco, hip hop, street, art a slow vyše 1000 tanečníkov z celého Slovenska.

Do Martina pricestovalo vyše 36 tanečných súborov z celého Slovenska so zámerom získať čo najviac prvenstiev a bodov, ktoré sú potrebné na prechod do najvyšších výkonnostných tried. Vyhľadávaná tanečná súťaž bola zároveň aj generálkou tanečných výkonov pred blížiacimi sa majstrovstvami Slovenska.

 

 

Počas dvojdňového tanečného maratónu, v ktorom nebola núdza o výborné tanečné výkony

 

DDL-
DDL-
DDL-
DDL-
DDL-
DDL-

 

Organizátorom mimoriadne vydareného tanečného podujatia bol aj tento rok Tanečný klub Deep, ktorý okrem organizátorských povinností štartoval vo viacerých disciplínach, kde tanečníci získali mnohé medailové ocenenia. V prvý súťažný deň sa súťažilo v tanečných štýloch disco dance, disco show a slow dance. Druhý súťažný deň patril tanečnému štýlu hip hop, street a art. V posledný súťažný deň bol vyhlásený aj celkový víťaz jedenásteho ročníka, ktorým sa tento rok stal tanečný klub Lentilky zo Žiliny. Gratulácie patria všetkým tanečníkom, ktorí na parkete nechali srdce a skvelý tanečný výkon. Vďaka patrí všetkým reklamným, mediálnym partnerom a podporovateľom podujatia, medzi ktorých patrí pravidelne aj mesto Martin.

Tlačová správa

Oficiálna tlačová správa, redakcia nezodpovedá za jej obsah.