pondelok, 08 júl 2013 01:28

Hoofbeats priniesol na Sunny kvalitnú domácu i zahraničnú produkciu

Ohodnotiť túto položku
(8 hlasov)
Hoofbeats priniesol na Sunny kvalitnú domácu i zahraničnú produkciu Hoofbeats priniesol na Sunny kvalitnú domácu i zahraničnú produkciu

Kúpalisko Sunny v Martine privítalo koncom júna prvú letnú akciu Hoofbeats. Hudobná sústava s výkonom viac než 8000W, laserová show a tradične kvalitné drum & bass-ové vibes boli zárukou kvalitného podujatia.

Headlinermi párty boli vychádzajúce hviezdy INWARD PHASE a KONOR, ktorí sa prišli predstaviť až z Budapešti so štýlom Hi-tech Neurofunk. Chalani z pod Tatier LSDEE a.k.a. DREADLOCKER potešili fanúšikov Open Air akcie jump-upom a STREETROLL pre zmenu priblížili Mainstreamové a Dubstepové beaty. Nočný koncert spríjemnil aj domáci Adam Reichl alias ADRUM s Deep a Liquid Funkom. Neskorú noc ukončila dvojica KNIGHT & RAMIREZ v štýle Neurofunk a Tech step.

"Na Hoofbeats sa už tradične objavujú aj menej známi zahraniční či domáci hostia, z ktorých sa neskôr stanú renomovaní interpreti. Tento rok sa naša prvá Open Air akcia konala na kúpalisku Sunny, uvažujeme však, že sa presunieme do iného priestoru, do úvahy prichádza aj SIM v Priekope ale aj iné plochy," prezradil organizátor podujatia Adam Reichl z Base Music Club v Martine.

 

Autor: Matej Bórik © Autorské práva sú vyhradené

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn