piatok, 02 august 2013 14:24

Víkend party v Base Music Club

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Víkend party v Base Music Club Víkend party v Base Music Club

Base Music Club, ako základňa dobrej hudby v Martine vás pozýva na svoju celoweekendovú párty, ktorá bude špecifická najmä tým, že sa v oba dni dostanete do klubu úplne ZADARMO!

Podtitul PIATOK 3.8.2013, už naznačuje, že ziť to u nás bude počas celého weekendu a máte sa na čo tešiť... ;) A keďže ide najmä hudbu, dobrú náladu a príjemné posedenie v prostredí, kde teplota len málokedy prekroči hranicu 15-tich stupňov, line-up vám prezrádzať nebudeme... ;) Nie preto že by bol nezaujímavý, no chceme aby tento weekend bol najmä o hudbe a nie o tom, kto stojí za mixpultom... ;) K tomuto všetkému sme, na dotvorenie útulnejšej atmosféry, uzavreli parket a barové prostredie prispôsobili na príjemné strávenie, či už piatkového alebo sobotnajšieho večera... ;)

Takže ak sa nechceš tento weekend nudiť a s svojimi kamošmi chcete niekam vyraziť, stavte sa u nás v podzemí, kde vás okrem kvalitnej hudby čakajú, aj na martinské pomery naozaj zaujímavé akcie! Začíname o 21:00, tak ak máte aj vy tepla už plné zuby, príďte sa schladiť k nám do podzemia ;)

Tešíme sa na vás, Base Music Club

Miesto : Base Music Club/ex69 , M.R.Štefánika č.27, 036 01 Martin
Štart : 21:00
Vstup: ZADARMO !!!!

 

Autor: Adam Reichl © Autorské práva sú vyhradené

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn