Reklama
pondelok, 26 august 2013 00:00

Lounge oslávil narodeniny vo veľkom štýle Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(12 hlasov)
Lounge oslávil narodeniny vo veľkom štýle Lounge oslávil narodeniny vo veľkom štýle

V piatok 23. augusta sme oslávili prvé narodeniny baru Lounge. Počas niekoľkých hodín sa tu predstavili viaceré kapelky ako Vaudeville, King Shaolin a C.A.C.I.B Dortmund. Následne, po 22:00, sa všetci presunuli do Lounge, kde sa konala afterparty až do rána. Akciu podporili aj chalani z Bioboxu, ktorí zásobovali účinkujúcich chutnými bagetami a jogurtami PD Gader.

Hudobné vystúpenia však neboli jediným, čo zaujalo hostí a okoloidúcich. Skvelý moderátor podujatia Adam Kmeť vedel pobaviť každou vetou. Po otvorení však nastalo menšie faux pas, pretože organizátori zabudli na headlinerov podujatia - príslušníkov Mestskej polície v Martine, ktorí sa dožadovali vystúpenia na pódiu, nemali však zabezpečené povolenie a preto sa nemohli zúčastniť programu na novom martinskom námestí st. Lounge :) Hudbu doplnil umelecký program LIVE Painting, kde sa maľovalo na BIO tašky, ktoré poslúžia chalanom z Bioboxu na roznos potravín. Najkrajší motív bude používaný ako oficiálna potlač.

Martinský bar Lounge sa etabloval počas prvého roku medzi známymi barmi v centre mesta a dokázal uspieť medzi konkurenciou aj napriek tomu, že nemá vysunutú letnú terasu. Podnik zabezpečuje od svojho otvorenia v auguste 2012 viaceré hudobné akcie každý mesiac, vďaka ktorým si získal pravidelných návštevníkov. Nie je to len hudbou, čím Lounge dokázal zaujať. Ťahákom je aj nadštandardný interiér a perfektné drinky.

Autor: Matej Bórik © Autorské práva sú vyhradené

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn