streda, 05 december 2012 12:46

Darčekový december v Tulipe. Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(8 hlasov)
Darčekový december v Tulipe. Darčekový december v Tulipe.

Obchodné centrum Tulip v Martine pripravilo pre deti aj dospelých poriadnu vianočnú nádielku. Môžete sa zabávať s Mikulášom, súťažiť o skvelé ceny a nakúpiť veľa darčekov, ktoré Vám zadarmo zabalia.

Od začiatku decembra prebiehajú súťaže o wellness pobyty, skipasy alebo darčekové poukážky. Do pripravenej urny stačí vhodiť vyplnený kupón a odložiť si pokladničný bloček. Podmienkou účasti je nákup v TULIP CENTER MARTIN v minimálnej hodnote 15,- eur. Túto sumu je možne dosiahnuť aj sčítaním viacerých pokladničných dokladov. Všetky však musia byť z aktuálneho dňa. Každý deň od 1. do 23.12 o 9,00 hod. otvoria v Tulipe jedno adventné okienko. 

Balenie darčekov už nebude pre Vás problém. Každý deň od 13. do 23. decembra budeme pre Vás baliť darčeky úplne zadarmo. Stačí darček kúpiť v obchodnom centre TULIP a medzi 14-tou a 18-tou hodinou prísť k vianočnému stromčeku. Všetko ostatné urobíme za Vás.

Všetky predajne si v Tulipe pripravili množstvo akcií. Prehľad získate aj vďaka decembrovému magazínu Tulip, ktorý si tu môžete stiahnuť

 

Nezabudlo sa ani na deti. Mikuláš prinesie množstvo darčekov:)

{fcomment lang=sk_SK}

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn