utorok, 29 október 2013 22:26

Bar Museum vylepšuje sálu, pomohol aj projekt METRO Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(15 hlasov)
Bar Museum vylepšuje sálu, pomohol aj projekt METRO Bar Museum vylepšuje sálu, pomohol aj projekt METRO

Poprázdninová šnúra podujatí, predovšetkým však koncertov, začala v Bar Museu s viacerými novinkami. Upravená konštrukcia pódia, vylepšená protihluková bariéra, zrenovované elektroinštalačné a technické vybavenie, to všetko zvyšuje kvalitu sály, ktorá tak návštevníkom prináša ešte väčší komfort počas návštevy podujatí.

Pri renovácií pomáhali aj viacerí sponzori. Prevádzkovateľ baru Ľuboš Šulov požiadal o pomoc aj projektový tím METRO, ktorý zorganizoval brainstorming a pomohol podniku získať materiál za viac ako 400 eur úplne bezplatne. Spoločnosť Jozef Budiský BKL ELEKTRO z Martina poskytla bezplatne kabeláže a zásuvky, ktoré boli použité pre osvetlenie a DEJMARK spol. s r.o. z Martina zabezpečila riedidlo, základný a krycí náter kovovej konštrukcie pódia.

"Ľuboš ma oslovil ešte počas leta, či by som nemohol cez zatiaľ neoficiálne spustený projekt METRO pomôcť s dodaním materiálu na rekonštrukciu sály v Bar Museu. Nevidel som v tom žiadny problém a vôbec po prvý raz som cez METRO pripravil brainstorming a našiel spôsob ako uspokojiť čiastočne požiadavky baru. Dodali sme elektrokabeláže a farby od domácich firiem, ktoré sa rozhodli podporiť nie len náš projekt ale aj rozvoj kultúry v meste," predstavil zrealizovaný zámer Matej Bórik, správca projektu METRO.

"Sme otvorení ďalším požiadavkám regionálnych inštitúcií a firiem, ktoré niečo robia pre verejnosť alebo podporujú rast a rozvoj regiónu, pomôžeme a radi poradíme v brainstormingových aktivitách, či už ide o kultúru alebo iné oblasti verejného záujmu. METRO však ešte nemá všetkých riešiteľov jednotlivých oblastí, sme v štádiu finalizácie, snažíme sa získať kancelársky priestor a administratívneho pracovníka. Ak sa to podarí, ideme do toho naplno a pripravíme obyvateľom regiónu Turiec množstvo zaujímavých prekvapení," dodal na záver Bórik.

 

Viac o projekte METRO: tlačová správa

 

Z vystúpenia kapely NEŘEŽ a Katky Koščovej v sále Bar Musea

Autor: Jana Krivačková © Autorské práva sú vyhradené

Jana Krivačková

Editorka Turiec Online

Reklama

Doprava v regióne