štvrtok, 10 august 2017 21:04

Cestujte na oslavy SNP vlakom za polovicu

Cestujte na oslavy SNP vlakom za polovicu Cestujte na oslavy SNP vlakom za polovicu

Cestovať vlakom na oslavy SNP je aj tento rok o 50 percent lacnejšie. Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) ako oficiálny dopravný partner podujatia ponúka cestujúcim pri kúpe lístka do Banskej Bystrice v dňoch 28. – 29. augusta cestu späť zdarma.

Záujemcovia môžu využiť túto ponuku tak, že na 28. alebo 29. augusta si zakúpia celý jednosmerný cestovný lístok do 2. triedy z ktoréhokoľvek nástupného miesta do stanice Banská Bystrica mesto alebo Banská Bystrica. Lístky sú k dispozícii v pokladniciach ZSSK (predpredaj začína už 14. augusta) a taktiež vo vlaku. Pri kúpe treba oznámiť, že idete na oslavy SNP.

 

Po príchode do Bystrice si totiž treba nechať cestovný lístok označiť špeciálnou pečiatkou – buď v Zákazníckom centre na železničnej stanici Banská Bystrica alebo v pokladni na zastávke Banská Bystrica mesto. Takto označený cestovný lístok platí aj na cestu späť, ktorú treba uskutočniť do 30. augusta 2017 do 24:00. Ponuku možno využiť vo všetkých vlakoch ZSSK (a ich kombináciách) okrem kategórie InterCity.

 

Sme veľmi radi, že môžeme aj takouto formou podporiť dôstojné oslavy tak významného míľnika slovenskej histórie, akým bolo SNP,“ hovorí Filip Hlubocký, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ ZSSK. Pre úplnosť dodávame, že oslavy 73. výročia Slovenského národného povstania sa uskutočnia v dňoch 28. - 29. augusta 2017 v Banskej Bystrici. Pripravený je bohatý kultúrny program od hudobných vystúpení rozmanitých žánrov cez prezentácie vojenskej techniky až po bezplatný vstup do ikonického Múzea SNP.

Pridajte komentár...
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | blog SME, LinkedIn, Twitter

Mesačný kultúrny program

  • Kino Strojár
  • Turčianska galéria
  • SKD Martin
  • Mesto Martin