piatok, 23 marec 2018 14:57

Polícia upozorňuje na dopravné obmedzenie na ceste I/18

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Polícia upozorňuje na dopravné obmedzenie na ceste I/18 v okrese Martin Polícia upozorňuje na dopravné obmedzenie na ceste I/18 v okrese Martin

V sobotu 24. marca 2018 v čase od 08:00 - 14:00 hodiny bude správca komunikácie na ceste I/18 v úseku pred Dubnou Skalou realizovať osadenie zvodidiel.

Práce budú realizované v pravom jazdnom pruhu v smere Žilina-Martin. Obojsmerná doprava v danom úseku bude vedená vo zvyšných dvoch jazdných pruhoch. Počas prác bude osadené dočasné dopravné značenie.

 

V prípade potreby bude premávka regulovaná náležite poučenými a vystrojenými osobami, pripadne riadená a usmerňovaná príslušníkmi Policajného zboru.

 

Polícia žiada vodičov motorových vozidiel o zvýšenú pozornosť v tomto úseku, trpezlivosť, ohľaduplnosť a dôsledné rešpektovanie prenosného dopravného značenia, dopravných zariadení a osôb regulujúcich dopravu.

Katarína Hájková

Redaktorka Turiec Online

Narodila som sa v Martine, v jednom z najkrajších miest na Slovensku a rozvoj Turca mi nie je ľahostajný. Práca redaktorky je preto zároveň aj mojim koníčkom.