piatok, 13 marec 2020 08:37

Stredoslovenská energetika v Martine dočasne zatvára zákaznícke centrum

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Stredoslovenská energetika v Martine dočasne zatvára zákaznícke centrum Stredoslovenská energetika v Martine dočasne zatvára zákaznícke centrum

Stredoslovenská energetika, a. s., v súvislosti so šírením nového koronavírusu a ochorenia COVID 19, zatvára pre verejnosť svoje zákaznícke centrá S účinnosťou od 13. marca 2020.

Spoločnosť Stredoslovenská energetika, a. s., z dôvodu šíriaceho sa nového koronavírusu a ochorenia COVID-19 a ochrany svojich zamestnancov a zákazníkov, zatvára pre verejnosť svoje zákaznícke centrá. Konkrétne sa jedná o centrá v Žiline, Martine, Banskej Bystrici, Lučenci, Prievidzi, Dolnom Kubíne, Zvolene, Považskej Bystrici a Liptovskom Mikuláši.

 

Napriek tomu, že zákaznícke centrá budú pre verejnosť zatvorené, naši pracovníci budú spracovávať prichádzajúce požiadavky zákazníkov na všetkých pobočkách. Jednotlivé zákazníckej centrá bude možné kontaktovať na telefónnych linkách alebo prostredníctvom e-mailu. Kontakty na zákaznícke centrá nájdu zákazníci na https://www.sse.sk/aktuality/koronavirus-preventivne-opatrenia.

 

K tomuto kroku sme pristúpili z dôvodu ochrany nie len našich kolegov na zákazníckych centrách a samotných zákazníkov, ale aj z dôvodu minimalizovania šírenia nákazy. Keďže predpokladáme zvýšený nápor na telefónnych linkách jednotlivých centier, prosíme našich zákazníkov o trpezlivosť a pochopenie pri dlhších čakacích dobách. Naši kolegovia sa budú snažiť riešiť prichádzajúce požiadavky v čo možno najkratšom čase a v najvyššej možnej kvalite.“ uviedol generálny riaditeľ spoločnosti JUDr. Zdeněk Schraml. O ďalšom vývoji na zákazníckych centrách SSE budeme našich zákazníkov informovať na www.sse.sk.

Tlačová správa

Oficiálna tlačová správa, redakcia nezodpovedá za jej obsah.