Vytlačiť túto stránku
piatok, 24 máj 2013 00:00

Pozvánka: MESTO DEŤOM 2013 Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)
Pozvánka: MESTO DEŤOM 2013 Pozvánka: MESTO DEŤOM 2013

Po roku opäť oslávime Deň detí. 31. mája 2013 bude od 10.00 do 15.00 hod. patriť Kamenné námestie a záhrada pri Turčianskej galérii v Martine programu a aktivitám venovaným tým najmenším. V programe sa hneď v úvode predstavia žiaci zo Základnej umeleckej školy na Ul. P. Mudroňa a Centra voľného času Kamarát.

Vystúpi detský spevácky zbor Svetluška a žiaci predvedú hru na hudobných nástrojoch. Nebudú chýbať ani tanečné vystúpenia, a to v podaní klubu Sharks, Break Dance, vystúpenie DFS Turiec či ukážky spoločenských tancov. Po nich do mesta zavíta originálne pouličné divadlo v réžii Divadelného centra Martin a o dobrú zábavu sa postarajú rozprávkové ozruty Kameňožrút, Lomidrevo a Valibuk. Prezentovať sa bude aj Slovenský Červený kríž, územný spolok Martin, ktorého pracovníci pripravia pre deti ukážky prvej pomoci.

Aby toho nebolo málo, zúčastnení si budú môcť pozrieť rozprávku Žabia princezná v podaní Divadla Portál z Prešova,no a na záver príde kúzelník Pokuston so svojou asistentkou. Okrem modelovania balónov pripravia show plnú prekvapení a zaujímavých kúziel. Súbežne s kultúrnym programom budú pre deti pripravené hry, atrakcie, výtvarný workshop Základnej umeleckej školy na Ul. P. Mudroňa a takisto aj možnosť obhliadky exponátov výstavy „Vedecká hračka“, ktorú v tento deň otvára Turčianska galériav Martine vo svojej záhrade.

Mesto deťom 2013

Autor: Mesto Martin © Autorské práva sú vyhradené

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn

Najnovšie články od autora: Matej Bórik, MBA

Súvisiace články podľa značky