Skip to main content
© , METRO
Tvoríme úspešné príbehy
a komunikačné stratégie
www.projektmetro.sk

Adresa a kontakt

Základné informácie

možnosť ubytovania: áno

možnosť kempovania: áno

občerstvenie na mieste: áno

časová náročnosť: 2 hod.


PRÍSTUPNOSŤ

Športovo-rekreačné stredisko Drienok je otvorené počas letnej sezóny.

Sociálne siete

Predpoveď

Športovo – rekreačné zariadenie Drienok

Ideálne miesto pre milovníkov aktívneho oddychu v prírode na okraji malebnej dedinky Mošovce

Základné informácie

Športovo-rekreačné stredisko Drienok sa nachádza na okraji malebnej dedinky Mošovce a je ideálnym miestom pre tých, ktorí milujú aktívny oddych v prírode. Ponúka široké spektrum rekreačných možností pre návštevníkov. Okrem letného kúpania si tu môžete užiť školské výlety, detské tábory a rôzne športové sústredenia. Areál disponuje aj športovými kurtmi vhodnými pre hromadné podujatia, ako sú festivaly a rôzne zrazy.

Kúpalisko Drienok disponuje 3 bazénmi: plaveckým, bazénom pre neplavcov s tobogánom a detským bazénom. V bazénoch je čistá minerálna voda. Priestranstvo okolo bazénov ponúka trávnaté plochy vhodné na slnenie sa a rôzne športové aktivity. Stravovať sa môžete v reštaurácii a pizzerii nachádzajúcej sa priamo pri bazénoch. Sociálne zariadenia sú dostupné na viacerých miestach v areáli.

Pre športových nadšencov sú k dispozícii tenisové a volejbalové kurty. Deti si určite obľúbia preliezky, hojdačky a pieskovisko. Ak plánujete dlhšie pobyt v komplexe Drienok, môžete sa ubytovať priamo v areáli v penzióne, chatkách, kempingových stánkoch, karavanoch alebo prívesoch.